Всі новини«Претензій не було». У Слузі народу проситимуть Ткаченка залишитися на посаді міністра культури

23.11.2021

У Слузі народу заявили, що заява про відставку Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики стала несподіваною для фракції.

Про це в ефірі телеканалу Дом повідомив депутат від СН Тарас Тарасенко.

«І зараз у фракції ведуться переговори, і навіть у партійному чаті обговорюємо, щоб ми могли коментувати під його Facebook-постом, і, в принципі, просити його залишитися головою міністерства. Тому що він справді ефективний менеджер», — сказав Тарасенко. За його словами, фракція не мала претензій до роботи Ткаченка.

«Претензій не було. Я вважаю, що він ефективно виконував свої обов’язки», — наголосив нардеп. Також він розповів, що кандидатур на заміну Ткаченка у фракції немає.

Напередодні Олександр Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку. За його словами, причиною стало те, що рішення Кабміну про відокремлення Держкіно від МКІП ухвалювалося без погодження з відомством.

Олександр Ткаченко був призначений міністром культури та інформаційної політики у червні 2020 року. До цього Ткаченка було обрано до Верховної Ради від Слуги народу.

Також він 11 років очолював холдинг 1+1 медіа, який належить олігарху Ігорю Коломойському.

Джерело