Всі новиниМДО “ЛЮДИ” і громадські ради Києва підписали Меморандум про співпрацю

14.12.2021

У Києві підписали Меморандум про співпрацю та обговорення координації діяльності і партнерства між міжфракційним депутатським об’єднанням (МДО) “Люди” та Громадською радою при КМДА і громадськими радами при районних в місті Києві державних адміністраціях.

Меморандум підписали в Укрінформі представники сторін.

Ідею створення майданчика для співпраці між парламентаріями і громадськими радами при РДА в місті Києві сформулював народний депутат, голова МДО “Люди” Тарас Тарасенко.

“Ми створюємо пул фахових експертів, які можуть допомагати нам оформлювати ідеї громадянського суспільства й реалізувати їх на законодавчому рівні. Це буде платформа, яка дозволить дискутувати ідеї, переносячи їх на рівень управління. Наше законодавство є доволі складне, і нашим завданням є розробка простих правил, якими буде зручно користуватися, зокрема, жителям столиці”, — сказав Тарасенко.

МДО “Люди”, куди входить 21 народний депутат із різних фракцій у ВР, є гарним майданчиком для взаємодії з громадянським суспільством і реалізації ініційованих ним законопроєктів для вирішення місцевих проблем з подальшим впровадженням в усій Україні.

Життя мешканців столиці потребує якісних змін, і реалізувати їх можливо, лише залучаючи громадянське суспільство, вважає народний депутат Леся Забуранна.

“Попри те, що Київ має найбільший бюджет серед усіх міст України, а це близько 70 млрд на наступний рік, якість і рівень життя у столиці точно є не на найкращому рівні. За останніми рейтингами, Київ не увійшов до ТОП-3 міст, де людям комфортно жити. І для того, щоб реалізувати те, що потрібно киянам, ми насамперед повинні дослухатися до думки киян, завдяки цьому ми зможемо реалізовувати важливі ініціативи”, — наголосила Забуранна.

Сподівання на ефективне вирішення проблем киян у зв’язку з підписанням Меморандуму висловив уповноважений із взаємодії з ВР від Громадської ради КМДА Артур Аракелян.

“Саме громади в особі громадських рад у місті Києві і при районах більш точно, коректно і глибоко скажуть про ті проблеми, які турбують киян, кожен район і місто в цілому. Одна з найважливіших проблем Києва — екологічна, а інша — транспортна. Якщо завдяки нашому Меморандуму, який означає партнерство й взаємодію, вдасться вирішити ці проблеми, то справдяться наші сподівання на цю владу”, — сказав Аракелян.

Меморандум про співпрацю та обговорення координації діяльності і партнерства між МДО “Люди” та Громадською радою при КМДА і громадськими радами при районних в місті Києві державних адміністраціях підписали голови громадських рад при РДА усіх 10 районів міста Києва.

Джерело