Всі новиниПро створення платформи “Люди”

14.12.2021

16 грудня 2021 року під час брифінгу у парламенті народний депутат Тарас Тарасенко офіційно оголосив про створення нового, унікального формату взаємодії влади та громади – Платформи ЛЮДИ.

За законодавчий напрям відповідатиме міжфракційне депутатське об’єднання «Люди» (а це 21 народний депутат з різних фракцій).

Для належної експертної підтримки укладені меморандуми про співпрацю з адвокатами, судовими експертами, арбітражними керуючими, іншими профільними юридичними організаціями.

Розпочате підписання угод про партнерство з громадськими радами, які мають безпосередній контакт з населенням та бізнесом.

“Лише у співпраці та взаємній підтримці ми зможемо не тільки сформулювати, але й реалізувати на практиці прості правила для людей та держави”, – наголосив Тарас Тарасенко.

Раніше у ЗМІ були опубліковані повідомлення про підписання меморандумів про співпрацю між МДО «Люди» та Національною асоціацією арбітражних керуючих України, Союзом експертів України, Асоціацією приватних виконавців України, Національною асоціацією патентних повірених України тощо. Крім того, напередодні в ІА «Укрінформ» від імені МДО «ЛЮДИ» був підписаний меморандум про співпрацю з усіма керівниками громадських рад при РДА Києва та з Громадською Радою при КМДА.

За словами народного депутата, трикутник спільнодії буде наступний.

  1. Спочатку громада акумулюватиме запити громадян та бізнесу на місцях та разом з профільними організаціями буде відшукувати вектор та суб’єктів змін (парламент, Кабмін, КМДА).
  2. Далі експерти та правники допомагатимуть сформулювати перетворення у вигляді конкретних проектів документів.
  3. МДО «ЛЮДИ» зобов’язується зареєструвати відповідні законопроєкти та забезпечити їх винесення до сесійної зали.

Фактично, як наголошують усі учасники Платформи Люди, йдеться про перший неполітичний, але максимально практичний механізм взаємодії влади та громади.