Всі новиниМожливе визнання Росією “Л/ДНР” окремими державами є продовженням злочинних дій РФ стосовно України

16.02.2022

Вважаю можливе визнання Росією “Л/ДНР” окремими державами продовженням злочинних дій РФ стосовно України!

Про це заявив 15.02.2022 у “Великому ефірі Василя Зими” на Еспресо.TV.

Впевнений, що Держдума РФ просто виконала команду В.Путіна, показавши канцлеру Німеччини О.Шольцу меседж: “Вибач, ти мені не товариш”. На дипломатичній мові це означає: “Я тебе не поважаю”. Дивна позиція, бо Німеччина досі займала позицію нейтралітету.

Ймовірно, відтепер позиція Німеччини в дипломатичному вимірі стане іншою:

“Маю надію, що вона [позиція] повинна змінитись, якщо у Німеччини є гідність до власної країни. Насправді, стільки років битися як переговорник і миротворець, говорити, що потрібно виконати Мінські угоди, провести деесклацію. А в один момент Росія говорить: “Ніякої деескалації не потрібно, ми визнаємо незалежними ці території”. Фактично таким чином, Росія втручається у конституційний уклад іншої держави. Більше того, це означає, що завдяки Збройним силам РФ ми втратили власні території. Я вважаю, що це підтвердження продовження злочинних дій РФ стосовно України”, – підсумував під час ефіру.

Джерело

Довідково:

15 лютого канцлер ФРН Олаф Шольц здійснив візит до Москви.

Цього ж дня Держдума РФ прийняла постанову про звернення до Путіна щодо визнання “ДНР” та “ЛНР”.

У відповідь на кроки Держдуми Верховна Рада 15 лютого ухвалила проєкт постанови №7048 щодо звернення до Єврокомісії, ПАРЄ, ООН, НАТО, ОБСЄ, урядів і парламентів держав світу про невизнання незалежності “ЛНР” і “ДНР”.

Очільник МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що визнання “Л/ДНР” Росією означатиме вихід Москви з Мінських угод.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц назвав визнання РФ так званих Л/ДНР “політичною катастрофою” і заявив, що це зупинить процес Мінських домовленостей.